שבת , אפריל 20 2024

בתי אבות במרכז הארץ

ברחבי הארץ פזורים סוגים שונים של בתי אבות חלקם בתי אבות המתאימים לקשישים עצמאיים, חלקם לתשושי נפש, אחרים לקשישים סיעודיים ו/או סיעודיים מורכבים. כדי שנוכל לבחור את בית האבות הטוב ביותר עבור יקירנו עלינו קודם כל להיות ערים למצבו הפיזי, הנפשי והרפואי. הסיבה לכך היא משום שבכל בית אבות בין אם זה בית אבות ציבורי, בין אם בית אבות בחסות הממשלה ומשרד הבריאות ובין אם בית אבות בבעלות פרטית יש שירותים קצת שונים, צוות המספק מענה לצרכים אחרים ולכן זה מאוד חשוב.

כל קשיש נמצא במצב פיזי, נפשי ורפואי שונה מהאחר ולכן הטיפול שמספק בית האבות חייב להיות תואם למצב זה באופן מלא וספיציפי בכדי שיוכל לקבל את טיפול ו/או שיקום מקצועי, מסור ומקיף.

 

בנוסף, בהיותכם בודקים בתי אבות במרכז הארץ בערים כמו תל אביב, גבעתיים, בני ברק, רמת גן, הרצליה ואזור השרון מומלץ לבחון את אפשרויות המימון השונות. לאחוז גבוה מהקשישים במדינת ישראל קיימת האפשרות להגיש בקשה של השתתפות מטעם המדינה במימון באופן חלקי או מלא, כך יוכלו לעבור לבית אבות שיספק מענה לכל אותם צרכים.

 

בתי אבות במרכז איך מקצרים הליכים?

באתר האינטרנט mtzedek שנחשב בעצם לאינדקס מקיף בכל מה שקשור לחיפוש אחר בתי אבות באזור המרכז תוכלו למצוא את כל המידע לו אתם זקוקים. כל בתי האבות ובתי דיור מוגן הנמצאים באתר עברו תו תקן ״גלי צדק״.

 

ניתן להנות מתהליך של ייעוץ מקצועי תוך כדי הערכת זכאות כלכלית משירותי הרווחה והמדינה והכל בחינם וללא שום התחייבות מצדכם. בנוסף, באתר mtzedek יש המון מידע מקצועי, מדריכים לאוכלוסייה הוותיקה בכדי להקל עליכם את תהליך החיפוש. השימוש בפורטל יסייע לכם לבצע השוואה מהיר, יעילה בין בתי האבות הפזורים באזור המרכז וכך להגיע להחלטה שתואמת את הצרכים של יקירכם באופן מלא. כל בית אבות או דיור מוגן מציין את מגוון השירותים במקום, מיקום גיאוגרפי, אפשרויות מימון וכדומה.בתי אבות במרכז הארץ

מאמרים קשורים

בתי אבות במרכז

בתי אבות במרכז- מדוע נושא התזונה כל כך חשוב?

כאשר אנו ניגשים לבחור מקום עבור או אחד או שניים מהורינו, מקום שיספק להם מענה …