יום שישי , דצמבר 8 2023

נווה אביב – בית לאזרחים ותיקים מבית ישראל קנדה

נווה אביב הוא בית לאזרחים ותיקים, הממוקם בלב אזור כפרי בכפר שמריהו ומציב רף חדש של איכות וסגנון.מדובר בבית בסטנדרטים הגבוהים של ישראל-קנדה, המציע חוויית מגורים אקסקלוסיבית, מגוננת עם חיי קהילה עשירים ושפע אפשרויות בילוי ופנאי.
נווה אביב הוא בית לאנשים שיודעים לנצל כל רגע פנוי כדי ליהנות מחיים מלאי סיפוק ומשמעות וכל זאת במיקום מרכזי ונגיש, בקרבה לילדים ולמשפחה.
המתחם כולל: חדרי פעילות וחוגים, אולם אירועים וכנסים, מסעדת שף ובית קפה, מספרה, בית כנסת, שירותי רפואה והשגחה 24/7  וחניה.
הבית צמוד למרכז הספורט הכולל בריכה אולימפית ומתקני כושר, ולבית וויל – המשכן לאומנויות שבמרכז הכפר.
למגוון הדירות בנווה אביב, תכנון מוקפד, עיצוב מתקדם וגמישות תכנונית עד לפרטים הקטנים ביותר.

קבוצת ישראל קנדה הינה בית להשקעות בנדל"ן העוסקת בייזום, ביצוע והשבחה של נכסים בארץ ובעולם. 

למעלה מ-2 עשורים מעצבת הקבוצה את המרקם העירוני במרכזי ביקושים בולטים בארץ ובעולם, עם בחירה בקרקעות ונכסים בעלי מיקומים אסטרטגיים.

לקבוצה שורה ארוכה של הישגים ארכיטקטוניים אשר הטביעו חותם משמעותי בעולם, ובהם סדרת גורדי השחקים היוקרתית בפארק צמרת, פרויקט שימור ייחודי ברחוב רוטשילד בתל אביב, קומפלקס משרדי מיקרוסופט בהרצליה, מתחמי מגורי יוקרה הנושקים לקו החוף של ישראל ועוד עשרות יוזמות נדל"ן, אשר מיצבו אותה בחוד החנית של תחום השקעות הנדל"ן המניבות, בארץ ובעולם.

תמיד בחיפוש אחר ההזדמנות הבאה, ועם תגובות מהירות וגמישות, מבקשת קבוצת ישראל קנדה לאתגר את המצב הקיים ולעשותו טוב יותר, מעניין יותר, ובעיקר – רווחי בעבור קהל המשקיעים.

מאמרים קשורים

מרכז ורה סלומונס, דיור מוגן, כפר-סבא

כתובת: רח' נתיב האבות דיור מוגן מרכז ורה סלומונס נמצא בכפר סבא ונותן מענה ל: קשישים …