יום חמישי , יולי 18 2024

פיתוח חדשני: המשקפיים האלו מסייעות לנהגים בני 50+ לראות ב-HD ולהימנע מתאונות!

עם הגיל הראיה שלנו לצערנו לא הולכת ונהיית יותר חדה! טכנולוגיה חדשנית מבטיחה שמהיום, אתם תוכלו לנהוג בחושך מבלי להסתנוור ומבלי לאמץ את העיניים. משקפי HD קוראים לזה וזה משגע את העולם. איך זה עובד ואיפה ניתן להשיג? גולשי גלי צדק נהנים במבצע מיוחד של 65% הנחה למשקפיים המיוחדות לשבוע בלבד! עכשיו במחיר השקה מטורף ומשלוח חינם! המלאי מוגבל!

האם יכול להיות שנמצא פתרון לאחת הבעיות הגדולות ביותר לנהגים? הפיתוח החדשני הזה יכול להציל חיים, לשמור על בריאות העיניים שלכם ולתת לכם חווית נהיגה אחרת.

הנהיגה בשעות החושך היא מסוכנת, את זה כולנו יודעים. אבל מחקר חדש שפורסם לאחרונה קובע בדיוק עד כמה. מסתבר שתאונות דרכים קטלניות, עם הרוג אחד לפחות, מתרחשות פי 4 יותר בשעות הערב מאשר ביום! מפחיד. המחקר גם מזהה את הסיבות לסטטיסטיקה המלחיצה הזו: עייפות הנהג, פנסי רכב חלשים, סנוור מתאורת רכבים אחרים ומפנסי הרחוב וראות נמוכה, כמובן.

הסנוור בזמן הנהיגה הוא לא רק מציק, אלא גם מסוכן. בשלב המיידי הוא פוגע בראייה עד לרמת עיוורון זמני של כמה שניות – ובכביש כמה שניות זה הרבה. בטווח הרחוק, סנוור תכוף של העיניים גורם לנזקים קבועים לראייה, ובמקרים חמורים אף נזקים בלתי הפיכים.

הסנוור בכביש יכול לגרום לנזק בלתי הפיך

אנשים לא האמינו שאפשר לנהוג ב HD

אלו בדיוק הסיבות ששלחו את המהנדסים המוכשרים של חברת DAYSIGHT לשולחן השרטוטים. הם ערכו מחקר מקיף שנמשך כמה שנים, ניסו מספר פתרונות שונים ולבסוף – פיתחו משקפי HD חדשניות. המשקפיים המתקדמות מאפשרות לשפר את טווח ואיכות הראייה בחושך, תוך סינון האורות שפוגעים בעין.

מהרגע הראשון שהן יצאו לשוק הן עוררו באז גדול במדינות רבות בעולם. אנשים היו בשוק מהאפשרות שמעתה הם יוכלו לנהוג ב HD. במהרה המשקפיים צברו תאוצה, כאשר נהגים רבים ציינו כי זה שיפר להם את חווית הנהיגה בעשרות מונים. חלקם אף ציין שזה מנע את כאבי ראש שהיו כל כך אופייניים, לאחר נסיעה ארוכה בלילה.

בתור בחור סקפטי, כששמעתי על המשקפיים לראשונה, לא האמנתי והייתי חייב לנסות בעצמי. מיד כשהן הגיעו אליי לבדיקה – יצאתי לנסיעה ארוכה בשעות הערב וערכתי ניסוי משלי. בדרך הלוך נהגתי בלי המשקפיים ובחזור עם.

ההבדל לאחר לבישת המשקפיים הוא פשוט מדהים

חוויה ממכרת

ההבדל היה פשוט מדהים. זה הרגיש כאילו קיבלתי טאץ' של כוחות-על שאפשרו לי לראות בלילה. לא רק שלא הסתנוורתי מרכבים עוברים ושבים – גם ראיתי את תנאי הדרך טוב יותר: שלטים, סימונים על הכביש ואפילו מפגעים בצד הדרך. האור הופך מחד ומסנוור לרך ורגוע.

הרגשתי שהפכתי לנהג חד וטוב יותר בזכות המשקפיים. אין לי צל של ספק שמשקפי ה- HD יגבירו את הבטיחות של כל הנוכחים ברכב.

משקפי ה-HD של DAYSIGHT

מדובר באמצעי בטיחות לכל דבר. בכל רכב חייב להיות אפוד מגן, משלוש אזהרה וזוג משקפי HD. אני ממליץ בחום לקנות את המשקפיים האלו ופשוט לשמור אותן בתא הכפפות של הרכב.

איפה ניתן להשיג?

משקפי ה-HD של DAYSIGHT נמכרים כרגע בסייל השקה מיוחד של 75% הנחה. בימים האחרונים החברה פתחה את האפשרות להזמין לישראל במשלוח חינם- אך המלאי מוגבל לעת עתה.

דבר נוסף שחשוב לציין הוא שלאחרונה יצאו מספר חיקויים זולים של משקפי ה HD. על מנת להיות בטוחים שאתם קונים את המוצר המקורי לחצו על הלינק בתחתית הכתבה.